Friendly Workplace 2020
Friendly Workplace

Friendly Workplace 2020 – III edycja – Zdobądź serce pracowników!

III edycja Friendly Workplace - redakcyjny program w obszarze Employer Branding.

Friendly Workplace 2019 / 2020
– zapraszamy wszystkich pracodawców do III edycji programu.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzamy nim firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. Wybrane i zweryfikowane firmy otrzymają nagrodę specjalną naszej redakcji (godło, statuetkę, dyplom) oraz wyróżnienie w formie pełnego profilu pracodawcy w dedykowanej sekcji na portalu MarkaPracodawcy.pl.

Zdobądź serce pracowników – dołącz do programu.

Wszystkie firmy którym zależy na budowaniu wizerunku nowoczesnego i atrakcyjnego pracodawcy zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programu prosimy o e-mail na adres: redakcja@markapracodawcy.pl

Poznaj laureatów Friendly Workplace 2018 /2019

Wideo i fotorelacja z wręczenia nagród.

Zobacz profile firm Friendly Workplace 

Relacja na FB z Friendly Workplace

 

newsletter employer branding Otrzymuj employer brandingowe aktualności. Zapisz się:↓↓↓

Zapisując się na newsletter, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera MarkaPracodawcy.pl zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Brand Position wydawcę portalu MarkaPracodawcy.pl - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.

Redakcja MP

Redakcja MP

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców do II edycji Friendly Workplace 2019 .

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Dołącz do programu. Poznaj szczegóły.

Aby otrzymać prospekt ze szczegółami prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@markapracodawcy.pl

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Planujesz zwolnienia grupowe?  Bądź odpowiedzialnym pracodawcą i zapewniaj pracownikom profesjonalny outplacement. Profesjonalnie z gwarancją zwolnienia grupowe oraz outpalcement. Zobacz co w tych trudnych chwilach proponuje BIGRAM