Zespół Markapracodawcy.pl w finale GMC Poland!

 
 
 

Zakończył się II etap rywalizacji 14 polskiej edycji największego konkursu na bazie symulacji biznesowej.

GMC to największa w Polsce, i na świecie, symulacja biznesowa, w której zespoły (3-5 osób) rywalizują zarządzając wirtualnymi spółkami. Kolejne cykle decyzyjne prowadzą do rozwoju wirtualnych rynków oraz prowadzonych przez uczestników spółek. Kryterium oceny na koniec poszczególnych etapów jest osiągany przez spółki wynik inwestycyjny, ogłaszane są również ceny akcji oraz wartości aktywów netto firm.

Konkurs jest organizowany w Polsce po raz czternasty, na początku rywalizacji w GMC wystartowało ponad 400 zespołów, w finale  o tytuł mistrza Polski walczyć będzie już tylko osiem najlepszych zespołów zarządzających.

W finale weźmie udział już tylko 8 najlepszych zespołów. Wśród finalistów znajdują się zespoły firmowe złożone z pracowników Banku Zachodniego WBK, Carrefour Polska oraz NetWorkS!. Do rywalizacji przystępują też 3 drużyny studenckie reprezentujące KPMG, oraz dwie patronackie magazynu THINKTANK oraz Markapracodawcy.pl.

Poprzednie etapy były prowadzone od początku roku on-line. Sam finał w formie jednodniowej rozgrywki odbędzie się na Sali New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie już 31 marca. Wyniki poznamy dzień później na gali która odbędzie się na Sali Notowań GPW w Warszawie, dzień później, tj. 1 kwietnia 2014r. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i już we wrześniu będą reprezentować Polskę na finale światowym.

Kończąca się edycja była pierwszą przeprowadzoną na bazie nowszej wersji symulacji. Również pierwszy raz w konkursie wystartowali tak licznie alumni, uczestnicy poprzednich edycji (poprzedniej wersji symulatora), zaproszeni do udziału w ramach tworzonego klubu Alumni GMC, sponsorowanego przez Orange Polska.

Więcej na www.gmcpoland.pl

Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting;

Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie;
Sponsorzy: Bank Zachodni WBK, KPMG, Orange Polska;
Patroni medialni: MBA Manager, Personel i Zarządzanie, ThinkTank;
Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Eurostudent, dlaStudenta.pl, Stowarzyszenie Studentów BEST