XV OGÓLNOPOLSKIE FORUM PRAWA PRACY

 
 
 

W dniach 3-4 grudnia 2014 r. odbędzie się XV OGÓLNOPOLSKIE FORUM PRAWA PRACY, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Głównym celem konferencji będzie przedstawienie i omówienie projektu zmian do Kodeksu pracy w obszarze umów terminowych, który został przygotowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Gośćmi specjalnymi będą: Pani Anita Gwarek – Dyrektor Departamentu Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Pani Halina Tulwin – Dyrektor Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, Pani Grażyna Spytek-Bandurska V-ce Dyrektor
Departamentu Dialogu Społecznego i Stosunków Pracy Konfederacji Lewiatan, Pani Barbara Surdykowska ekspert NSZZ „Solidarność” i Pan Paweł Śmigielski ekspert OPZZ.

Uznani eksperci prawa pracy podzielą się z nami praktycznymi aspektami stosowania omawianych przepisów. Czeka nas zatem spotkanie pełne ciekawych wystąpień i gorących dyskusji.

W drugim dniu XV OGÓLNOPOLSKIEGO FORUM PRAWA PRACY zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie pt. „Prawne aspekty dyscyplinowania pracowników”.

Warsztat poprowadzi Konstanty Wróblewski – prawnik, ekspert prawa pracy, doradca i szkoleniowiec. W trakcie warsztatu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

• polecenie służbowe – podstawowym narzędziem dyscyplinowania pracowników,
• bezpieczne prowadzenie rozmów dyscyplinujących z pracownikami,
• skuteczne i zgodne z prawem karanie pracowników,
• skuteczne rozwiązywanie stosunku pracy, w tym rola przełożonego w rozwiązywaniu umowy o pracę,
• przykłady zachowań mobbingowych managerów.

Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast koszt udziału w warsztacie wynosi 570 zł +

VAT. Cena promocyjna do dnia 21 listopada 450 zł + VAT. Każdy uczestnik warsztatu otrzyma bezpłatny dostęp do pakietu 4 szkoleń e-learningowych pt. „Dyscyplinowanie pracowników” o łącznej wartości 150 zł.

Partnerem Głównym wydarzenia jest firma Randstad – wiodąca na polskim rynku firma doradztwa personalnego i pracy tymczasowej oferująca pełną gamę usług w zakresie doboru i zarządzania personelem, Patronem jest Konfederacja Lewiatan zabiegająca o konkurencyjność polskiej gospodarki i sukces polskich przedsiębiorstw, organizatorem firma SEKA S.A. – specjalizująca się m.in. w doradztwie w zakresie prawa pracy oraz w sprawach personalnych oraz szkoleniach z dziedzin: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, umiejętności miękkich, bezpieczeństwa i higieny pracy, rachunkowości i finansów oraz szkoleniach zawodowych.

Więcej informacji o wydarzeniu http://forumprawapracy.seka.pl/

ZGŁOŚ SWOJE UCZESTNICTWO JUŻ DZIŚ!

Katarzyna Wnękowska, 06.11.14r.