Friendly Workplace 2020
Aktualności Analizy

Wyzwania Rekrutacji – na jakich absolwentów czekają pracodawcy?

Niedobory kadrowe to w ostatnich miesiącach gorący temat. Mówi się o rynku pracownika, w szczególności kiedy szukamy do pracy absolwentów, młodych talentów.

Komunikacja ze studentami przenosi się w media społecznościowe. Krytyka kandydatów z pokolenia millenialsów już się chyba wyczerpała. Pracodawcy zaczynają poszukiwać w młodych kandydatach potencjału, dostrzegać kreatywność i entuzjazm, energię i proaktywność, która może stać się siłą napędową dla biznesu.

Oczywiście pozyskanie tych młodych talentów, których potrzebuje nasza organizacja nadal jest wyzwaniem, bo najlepszych szukają prawie wszyscy, a jest ich na rynku ograniczona liczba. Czego więc szuka obecnie pracodawca? Jakich cech i kompetencji oczekujemy od studentów?

Czy najmłodsze pokolenie nadal jest postrzegane jako roszczeniowe i nieprzygotowane do pracy?

Jak rozmawiamy z młodymi kandydatami i gdzie ich szukamy? Aby otrzymać raport z komentarzem eksperckim i zaproszenie na webinar o najlepszych praktykach w angażowaniu studentów wystarczy wypełnić ankietę dzieląc się opinią w badaniu.

Pracodawców zapraszamy do wypełnienia ankiety badania z serii „BIGRAM – Wyzwania Rekrutacji” pt. Na jakich absolwentów czeka rynek? Co się zmieniło w postrzeganiu młodych kandydatów? Czy już wiemy jak do nich docierać i jak ich przyciągać? Wypełnienie zajmie do 5 minut.

Link do ankiety: https://lnkd.in/g7Fji5S

W zamian za poświęcony czas oferujemy pełny raport z komentarzem eksperckim, oraz zaproszenie na webinaria, które będą dostępne we wrześniu. Organizatorem badania jest BIGRAM oraz Cube Reaserch.

newsletter employer branding Otrzymuj employer brandingowe aktualności. Zapisz się:↓↓↓

Zapisując się na newsletter, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera MarkaPracodawcy.pl zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Brand Position wydawcę portalu MarkaPracodawcy.pl - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.

Redakcja MP

Redakcja MP

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców do III edycji Friendly Workplace 2020.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Dołącz do programu. Poznaj szczegóły.

Aby otrzymać prospekt ze szczegółami prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@markapracodawcy.pl

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Planujesz zwolnienia grupowe?  Bądź odpowiedzialnym pracodawcą i zapewniaj pracownikom profesjonalny outplacement. Profesjonalnie z gwarancją zwolnienia grupowe oraz outpalcement. Zobacz co w tych trudnych chwilach proponuje BIGRAM