Unilever Future Leaders Programme

 
Unilever Future Leaders Programme
 
 
Unilever Future Leaders Programme

Program Praktyk Letnich w biurze głównym i fabrykach, Unilever Future Leaders Programme (Program Menedżerski) to trzy niezwykłe wyzwania jakie stawia przed studentami Unilever.

Uczestnicy programów będą mieli szansę rozpocząć swoją karierę w firmie, po której produkty sięgają miliony ludzi, każdego dnia, na całym świecie. Wszystkie 3 Programy firmy Unilever oferują studentom samodzielną koordynację swojego pierwszego projektu, poznanie specyfiki pracy w branży FMCG oraz sprawdzenie swoich możliwości w międzynarodowym środowisku.

Praktyki w Unileverze to również szansa na współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy na co dzień kierują takimi markami jak Knorr, Lipton, Axe, Rexona, czy Dove. Programy gwarantują nie tylko realizacje ciekawych projektów i praktyczne szkolenia, ale także udział w imprezach integracyjnych czy w zawodach sportowych, jak również konkurencyjne wynagrodzenie. W Programie Praktyk Letnich każdy z uczestników dostanie swój indywidualny projekt, nad którym przez 3 miesiące będzie pracował pod opieką swojego menedżera. Program jest skierowany do studentów III i IV roku niezależnie od studiowanego kierunku.
Praktyki można rozpocząć w różnych działach firmy: Marketing, Finanse, Customer Development (Sprzedaż), Zasoby Ludzkie (HR), IT, Logistyka oraz Badania i Rozwój (R&D). Z kolei Factory Internship Programme umożliwi studentom odbycie praktyk w jednej z czterech fabryk firmy Unilever (Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Banino).

Unilever Future Leaders Programme (Program Menedżerski) skierowany jest do studentów V roku oraz absolwentów uczelni wyższych do 12 miesiecy po ukończeniu studiów. Program koncentruje się na rozwoju umiejętności przywódczych i wiedzy specjalistycznej. Jego uczestnicy będą mieli okazję pracować w systemie rotacyjnym w różnych działach firmy m.in. marketingu, sprzedaży, finansów, logistyki czy HR. Takie doświadczenie umożliwi rozwój umiejętności osobistych, cech przywódczych oraz wiedzy zawodowej. Uczesnitcy programu po 3 latach obejmują stanowiska menedżerskie w firmie. Termin składania aplikacji na wszystkie trzy programy Unilevera obowiązuje do 5 kwietnia 2013 roku. Aplikacja znajduje się na www.unilever.pl/kariera