Program Coca-Cola Experience – program stażowy

Coca-Cola Experience - program stażowy dla studentów i absolwentów

Zobacz jakie materiały promocyjne opracowała Coca-Cola, aby przyciągnąć do siebie "Młode Talenty" . Ciekawa grafika, slogan promujący spójny z branżą, dobrze dobrany logotyp

i nazwa programu – taki zestaw daje gwarancję zwrócenia uwagi rzeszy docelowych studentów. Zapraszamy do obejrzenia materiałów promujących staż i praktyki w Coca-Cola.

Program Coca-Cola Experience to:

  • Wyjątkowa okazja do zapoznania się ze strukturą, funkcjonowaniem i zarządzaniem globalnej organizacji z zdobycie nowych kompetencji.
  • Pierwsze poważne doświadczenie w karierze zawodowej w wybranym obszarze: sprzedaży, marketingu, logistyki, produkcji lub finansów.
  • Możliwość dołączenia do grupy młodych talentów przygotowywanych do pełnienia funkcji menedżerskich w strukturach Coca-Cola Hellenic

Zasmakuj w sukcesie!

Program „Coca-Cola Experience” jest programem stażowym dla studentów i absolwentów z potencjałem menedżerskim. Te 2 lata mogą stać się dla Ciebie przełomowym, pełnym wyzwań, rozwoju i doświadczeń okresem w życiu.

  • Doświadczenie na rynku

Chcemy dać Ci możliwość zdobycia doświadczenia u podstaw naszego biznesu. Przez kilka tygodni będziesz mieć możliwość współpracy z naszymi klientami na rynku, sprawdzić się w roli handlowca i poczuć, z jakimi wyzwaniami mierzy się nasz zespół sprzedaży.

  • Szkolenia i rozwój

Rozumiemy, że osoby kończące studia nie zawsze w 100% mają wypracowaną wizję tego, co chciałyby robić za kilkanaście lat. Zapewnimy Ci wsparcie w tym zakresie podczas warsztatów, otrzymasz również szkolenia wewnętrzne z zakresu rozwoju przywództwa.
Z każdym problemem, który napotkasz w czasie realizacji zadań będziesz mógł zwrócić się do swojego mentora i doświadczonego menedżera. Ponadto podczas programu będziesz mieć możliwość poznania wszystkich kluczowych działów firmy.

  • Samodzielne projekty

Zakładamy, że człowiek najlepiej sprawdza się w działaniu, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie projekty, które zrealizujesz przy wsparciu menedżera działu, dedykowanego mentora oraz kolegów i koleżanek z firmy. Wszystkie powierzone stażystom projekty będą osadzone w realiach biznesowych i będą stanowiły wartość dla naszej firmy. To niepowtarzalna okazja dla Ciebie, aby się wykazać!

  • Zostań z nami na dłużej

Rozumiemy, że ludzie chcą pracować dłużej tam, gdzie dobrze się czują i mogą realizować swoje zawodowe cele. Dlatego młodym talentom, które podczas programu stażowego utwierdzą się w przekonaniu, że Coca-Cola HBC Polska to miejsce dla nich, zaoferujemy udział w naszych wewnętrznych programach rozwoju kompetencji i damy możliwość pięcia się w kierunku stanowiska menedżera.

[subscribe2]