Pokolenie Work Life-Balance – zapraszamy atrakcyjnych pracodawców!

 
 
 

Uwaga Pracodawcy! Startujemy z redakcyjną sekcją specjalną Work Life Balance

Kierujemy ją do osób, które w sposób świadomy budują karierę zawodową, preferują firmy spełniające wysokie standardy w dziedzinie rozwoju pracowników i polityki personalnej, wspierające idee work-life balance i zaangażowane w działania CSR.

Na łamach sekcji pojawią się ciekawe artykuły tematyczne, a także profile wybranych firm, które redakcja zarekomenduje czytelnikom specjalnym znakiem polecającym (nazwa) do wykorzystania w celach rekrutacyjnych i marketingowych. Sekcja promowana będzie kampanią w Google i na Facebooku.

Jak wykazują ostatnie raporty rynku pracy potrzeba równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym jest silnie zakorzeniona wśród polskich pracowników. Co więcej, ten nowoczesny trend bardzo się u nas umacnia. Polacy cenią sobie odpowiedzialnych pracodawców oraz marki zaangażowane społecznie. Wszystkie firmy którym zależy na budowaniu wizerunku nowoczesnego i atrakcyjnego pracodawcy zapraszamy do prezentacji w nowej sekcji. Do kontaktu z redakcją zapraszamy już teraz (o miejscu prezentacji decyduje kolejność zgłoszeń). W celu uzyskania informacji szczegółowych wystarczy e-mail na adres: lugowski@markapracodawcy.pl