O nas

Portal Markapracodawcy.pl to serwis przeznaczony dla kadry zarządzającej, dyrektorów, specjalistów HR, specjalistów PR, osób odpowiedzialnych za budowę pozytywnego wizerunku pracodawcy, a także dla pracowników marketingu rekrutacyjnego i osób chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę obszarze Employer Brandingu. Portal Markapracodawcy.pl to skupiona w jednym miejscu praktyczna wiedza Ekspertów Employer Brandingu. Serwis propaguje budowę Marki Pracodawcy jako jednego z kierunków Zrównoważonego Rozwoju Biznesu.

Marka Pracodawcy poprzez szereg możliwości jakie zapewnia Ekspercka część społecznościowa, portal jest pomocnym narzędziem w codziennej pracy, polem wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków. Naszym zadaniem jest dostarczenie rzetelnej informacji o najnowszych rozwiązaniach i trendach w Employer Brandingu oraz firmach świadczących usługi doradcze, szkoleniowe. 

Markapracodawcy.pl jako specjalistyczny serwis, oferuje rozbudowane możliwości prezentacji ofert, które trafiają bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za budowę Marki Pracodawcy w firmie, w wielu branżach.

Zapraszamy do współpracy oraz subskrypcji naszego darmowego newslettera, który jest gwarancją szybkiego otrzymania najnowszych informacji.

Pozdrawiamy
Redakcja Portalu

[subscribe2]