„Narzędziownia HR” – Konferencja

 
 
 

Pracownicy HR zgłaszają zapotrzebowanie na rozwiązania technologiczne i narzędziowe, które pomogą między innymi optymalizować procesy płacowe, zarządzać świadczeniami pracowniczymi, rekrutacją pracowników, ich oceną, szkoleniami, rozwojem i motywacją.

Dzisiejsze działy HR coraz częściej stają się strategicznym partnerem w biznesie. Wykonują specjalistyczne, często bardzo zaawansowane zadania, które pozwalają firmie i jej pracownikom dobrze funkcjonować. Aktualnie departamenty HR, zajmujące się nie tylko sprawami kadrowo-płacowymi, ale także rekrutacją najlepszych pracowników, ich rozwojem, motywacją, poszukują nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, które pomogą im w codziennej pracy. Pracownicy HR zgłaszają zapotrzebowanie na rozwiązania technologiczne i narzędziowe, które pomogą między innymi optymalizować procesy płacowe, zarządzać świadczeniami pracowniczymi, rekrutacją pracowników, ich oceną, szkoleniami, rozwojem i motywacją.

Konferencja „Narzędziownia HR”

jest odpowiedzią na potrzebę poznania aktualnych trendów, sprawdzonych rozwiązań i wdrożeń oraz niezbędnych narzędzi dla działów HR, zarówno z małych, średnich, jak i dużych firm.

Spotkanie podzielone jest na 2 części. Podczas pierwszej wszyscy uczestnicy wezmą udział w prelekcjach uznanych w środowisku HR ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań, aktualnych trendów dla HR. Po lunchu uczestnicy konferencji będą brali udział w wybranych przez siebie prelekcjach spośród 3 zaproponowanych ścieżek: Rekrutacja i Talenty, HR i Biznes, Rozwój i Motywacja.

Do udziału w konferencji zapraszamy kadrę zarządzającą, odpowiedzialną za procesy związane z HR, wybór i wdrażanie rozwiązań, narzędzi oraz systemów informatycznych i administracyjnych.

W programie m.in.

  • HR w świecie technologii – nowoczesne narzędzia wspierające pracę działów HR
  • Portale społecznościowe jako narzędzie pomocne w realizacji misji i zadań HR
  • Uczenie przez doświadczenie – jak narzędzia e-learningowe wspierają rozwój e-Kompetencji
  •  Znajdź właściwych ludzi, pokaż im cele, wspieraj zgodnie ze strategią firmy. Poznaj SuccessFactors – najlepsze według Gartnera środowisko do zarządzania talentami
  • IT-fikacja czyli wykorzystanie gry w biznesie
  • Jak poznać i wzmacniać motywacje pracowników w oparciu o metodologię Extended Disc
  •  Czego unikać w organizacji szkoleń językowych – recepta na wysokie ROI
  • Jak sobie radzić z wyzwaniami zarządzania wykorzystując społeczne sieci organizacji?
  • Narzędzia rekrutacyjne w dobie ciągłej zmiany kompetencji
  • Identyfikacja i rozwój utalentowanych pracowników – jak uprościć proces w oparciu o nowoczesne narzędzia

Partnerzy: LinkedIn, GAVDI Polska, EXTOR, ETS Global, HRlink.pl, DaVinci Studio, Alta, A-Trybut – Polski HR, IBD Business School, KSP LEGAL & TAX ADVICE, FreshInnovations, Buliński Business Training and Consulting, Gamfi, Luxoft Poland, Turliński Management, Forunit SJ, Bonus Systems, talfit