JobSpot 2017 „Pasja i sukces” 6 kwietnia w kampusie Grupy Uczelni Vistula

 
 
 

Setki ofert pracy, tysiące staży w kraju i za granicą oraz inspirujące warsztaty czyli niepowtarzalna okazja, by znaleźć swoją wymarzoną ścieżkę kariery albo idealnego pracownika.

Przyjdź na V jubileuszowe targi pracy JobSpot 2017 „Pasja i sukces” 6 kwietnia w kampusie Grupy Uczelni Vistula.

Targi pracy JobSpot od lat cieszą się zainteresowaniem studentów i absolwentów szkół wyższych, oraz innych osób szukających pracy. Podczas poprzedniej edycji pracodawcy zaoferowali odwiedzającym prawie 500 miejsc pracy oraz 2000 praktyk i staży. W ciągu zaledwie jednego dnia odbyło się prawie 3,5 tys. rozmów kwalifikacyjnych.

Oferta jest niezwykle szeroka – wśród wystawców są zarówno międzynarodowe koncerny o ugruntowanej pozycji, jak i rozwijające się młode polskie firmy z wielu branż, m.in. finansowej, IT, turystycznej czy doradztwa personalnego. W tym roku swój udział zgłosiło już kilkadziesiąt firm m.in. Accenture, CBRE, Emmerson, Orbis Hotel Group, bank PEKAO SA, Saint Gobin czy PKS “Polonus”. Firmom zainteresowanym udziałem w targach, informacji udziela Biuro Karier Grupy Uczelni Vistula http://www.jobspot.vistula.edu.pl/index.php/kontakt/.

Targi JobSpot wyróżniają się też unikalną formułą. To nie tylko stoiska i miejsce do prowadzenia rekrutacji, ale też warsztaty z przedsiębiorczości i motywacji, spotkania z ludźmi sukcesu, doświadczonymi biznesmenami i twórcami najlepszych start-upów. W tym roku przyświeca im hasło „Pasja i sukces”, dlatego wśród gości będą ludzie, którzy spełniają swoje zawodowe marzenia m.in. zdobywca Mount Everest, trener przywództwa i ekonomista Piotr Cieszewski czy Ewa Dudzic, współtwórczyni polskiej marki GLOV, która podbiła świat. Targom towarzyszyć będzie też przygotowana wspólnie z Forum Młodych Lewiatan debata „Zarabiać z pasji czy na pasję” z udziałem pasjonatów i biznesmenów.

Serdecznie zapraszamy 6 kwietnia w godz. 10:00-16:00, Grupa Uczelni Vistula, ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

Z przyjemnością udzielimy Państwu więcej informacji.

Z poważaniem,
Anna Jaglińska
PR Manager

tel.: 506 195 376
e-mail:
a.jaglinska@vistula.edu.pl
Grupa Uczelni Vistula