Friendly Workplace 2020
Aktualności Wydarzenia

Jak budować markę pracodawcy poprzez zarządzanie inicjatywami na rzecz pracowników z sercem i z sensem?

forum-employer-branding

Weź udział w 9. edycji forum Employer Brandingu  i dowiedz się, na jakie działania postawić w 2020 roku, by zadbać o swoich pracowników nie tylko w czasie pandemii!

JAK JEST:
 • Jesteś przekonana/ny, że  budowanie silnej marki pracodawcy powinno opierać się na wartościach i dbaniu o pracowników, ale nie wiesz od czego zacząć, żeby Twoje działania naprawdę miały sens i osiągnęły pożądany efekt?
 • Chcesz tworzyć kulturę organizacji opartą o uniwersalne wartości, ale nie wiesz jakie działania wdrożyć i w jakiej kolejności?
 • Brakuje Ci pozytywnych przykładów i realnych case study, które mogłabyś/mógłbyś wykorzystać jako argumenty w rozmowach z zarządem?
 • Potrzebujesz wsparcia praktyków, którzy już przeszli tę drogę i podzielą się z Tobą poradami i doświadczeniami?

DOWIESZ SIĘ:

 • Jak opracowano politykę antymobbingową w BGK?
 • Jak przekonać zarząd do działań employer brandingowych wykorzystując symulację szkoleniową?
 • Jak zarządzać stresem i zapobiegać wypaleniu zawodowemu pracowników?
 • Jak zadbano o transparentną komunikację w firmie J-labs?
 • Jak kampania „PotrzebujeMY Ciebie” Polskiej Grupy Farmaceutycznej wpłynęła na markę i wizerunek pracodawcy?
 • Jak menedżer wspiera swoich podwładnych w NCAB?
 • Jak tożsamość firmy FAKRO wpływa na jej wizerunek?

Employer branding z sensem i sercem.

Weź udział w 9. edycji forum Employer Brandingu i dowiedz się, na jakie działania postawić w 2020 roku, by zadbać o swoich pracowników, by prowadzić działania employer brandingowe z sensem i z sercem.
W programie 6 prelekcji, dyskusja z udziałem uczestników i ekspertów oraz premiera gry edukacyjnej „Jak przekonać zarząd do działań employer brandingowych?”
Spotkanie w kameralnym gronie. Chcemy wymieniać się informacjami, wzajemnie się inspirować i poznawać dobre polskie praktyki.

Więcej: http://forumemployerbranding.pl/

forum employer branding

newsletter employer branding Otrzymuj employer brandingowe aktualności. Zapisz się:↓↓↓

Zapisując się na newsletter, wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera MarkaPracodawcy.pl zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Brand Position wydawcę portalu MarkaPracodawcy.pl - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.

Redakcja MP

Redakcja MP

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców do III edycji Friendly Workplace 2020.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Dołącz do programu. Poznaj szczegóły.

Aby otrzymać prospekt ze szczegółami prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@markapracodawcy.pl

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Planujesz zwolnienia grupowe?  Bądź odpowiedzialnym pracodawcą i zapewniaj pracownikom profesjonalny outplacement. Profesjonalnie z gwarancją zwolnienia grupowe oraz outpalcement. Zobacz co w tych trudnych chwilach proponuje BIGRAM