IX Edycja Konferencji Rozwiązania HR

 
 
 

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w IX edycji konferencji Rozwiązania HR, która odbędzie się 4 października 2017 roku, Dla Praktyków HR – udział bezpłatny!

IX Edycja Konferencji Rozwiązania HR
4 października 2016 r. Hotel Marriott, Warszawa

Wydawnictwo Wolters Kluwer ma przyjemność zaprosić  do udziału w IX edycji konferencji Rozwiązania HR, która odbędzie się 4 października 2017 roku, w Hotelu Marriott w Warszawie.

Dzisiejszy HR, to już nie tylko łączenie dbałości o dobro pracowników z jak najlepszymi wynikami organizacji. Działy HR muszą silnie współpracować z innymi działami takimi jak marketing czy finanse, na bieżąco obserwować postępujące zmiany gospodarcze, a także dbać o atrakcyjność firmy względem potencjalnych, jak i obecnych pracowników.

Tegoroczna Konferencja Rozwiązania HR skupi się na przybliżeniu najnowszych Trendów HR, w obliczu rewolucji społecznej i technologicznej. Program obfitować będzie, podobnie jak w poprzednich latach, w najciekawsze studia przypadków.

Gwarantujemy duży wybór tematów, brak sprzedażowych wystąpień, ciekawe gry integracyjne podczas przerw oraz coś dla ducha – wystawę 10 najlepszych fotografii młodego warszawskiego fotografa Sebastiana Czarneckiego.

Wśród 300 gości spotkać można wybitnych specjalistów, zarówno praktyków, jaki i profesjonalnych ekspertów z dziedzin HR, marketingu, technologii czy nauk społecznych.

>> Zarezerwuj miejsce już dziś!<<
Liczba miejsc ograniczona!!

Dla Praktyków HR – udział bezpłatny!