IT Career Summit 2016

 
 
 

IT Career Summit 2016 to największa strefa kariery IT w Polsce. To już III edycja tego wydarzenia!
Widzimy się już 8 września na Stadionie PGE Narodowy! career-It-warszawa

Już we wrześniu po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą poszukiwać  nowych pracowników. Przyjdź do nas i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie ?

Pierwsza edycja wydarzenia okazała się być strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!

Już 8 września 2016 w godz. 9:00 – 18:00 na Stadionie PGE Narodowy, będziesz miał możliwość poznać wszystkich wystawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą, ekspertem branży informatycznej i nie boisz się nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery to wydarzenie jest dla Ciebie ! Poznasz nowych ludzi i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.

Podczas targów wśród uczestników gościć będziemy także młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych uczelni wyższych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży właśnie od targów IT Career Summit.

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie
www.itcareersummit.pl/wroclaw

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla wystawców.

Dajemy możliwość na Kontakt i współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

Jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT to koniecznie odwiedź nas podczas IT Career Summit 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowy

Strona internetowa wydarzenia: http://itcareersummit.pl/warszawa

Strona rejestracji:  http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21

Bądź z nami tego dnia !

Do zobaczenia na Stadionie PGE Narodowym!