HR in SSC Forum

 
 
 

Jest to specjalna Konferencja poświęcona zagadnieniom z obszaru HR, która poprzedza już VI edycję CEE Shared Services and Outsourcing Awards.

Będzie miała miejsce 31 stycznia w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Spodziewamy się około 100 gości, wydarzenie odbędzie się w j. angielskim.

Sektor nowoczesnych usług biznesowych od wielu lat dynamicznie się rozwija. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 750 centrów usług biznesowych, stały rozwój tego sektora powoduje pojawianie się nowych wyzwań, z myślą o których powstała idea tej konferencji.

HR in SSC Forum jest wydarzeniem, które pozwala osobom decyzyjnym w działach personalnych na realną wymianę doświadczeń podczas jednego z najbardziej merytorycznych spotkań praktyków w tej branży. W spotkaniu uczestniczą nie tylko Dyrektorzy HR z Polski ale także przedstawiciele z regionu Europy Środkowo – Wschodniej, dzięki czemu wydarzenie nabiera międzynarodowego charakteru. Naszym celem jest poszerzanie wiedzy i integracja środowiska HR branży Centrów Usług Wspólnych w regionie CEE.

W programie konferencji znalazły się różnorodne propozycje. Oprócz szerokiego wachlarza tematów związanych z rekrutacją, automatyzacją procesów w centrach czy też budowaniem zaangażowania, prelekcji oraz case studies nie zabraknie także prezentacji Salary Survey.

Mamy nadzieję, że program Konferencji HR in SSC Forum spotka się z Państwa zainteresowaniem, a zaprezentowane treści będą okazją do żywej dyskusji na temat dylematów i wyzwań z obszaru HR na rynku SSC.

Zapraszamy do rejestracji.http://ceeoutsourcingawards.com/2018/HR-in-SSC-Forum.html