Forum Nowoczesnych Menedżerów HR

 
HR FACTOR
 
 
HR FACTOR

18 marca 2014 r. w Warszawie odbędzie się IV edycja konferencji HR FACTOR.

Wydarzenie dedykowane jest ambitnym pasjonatom HR-u, którzy od konferencji branżowej oczekują wartości merytorycznych, zdobycia nowych umiejętności, efektywnego networkingu i ciekawych osobowości eksperckich.

Trendy, wyzwania, kierunki rozwoju – branża HR zdominowana jest przez prognozy, spekulacje i powtarzalne truizmy. Konferencja HR FACTOR to coś więcej – dzień dobrych praktyk, które stanowią wypadkową zjawisk globalnych oraz kondycji polskiego biznesu. Proponujemy wachlarz zagadnień elektryzujących świat dzisiejszego HR-u, przegląd nowoczesnych strategii, które usprawnią zarządzanie zasobami ludzkimi w polskich firmach.

HR FACTOR to komplementarne połączenie seminariów z warsztatami.

Seminarium:

  • Konsumeryzacja HR – jak konsumenckie technologie i postawy migrują do miejsca pracy?
  • Aplikacje Mobilne – niesztampowe podejście do rekrutacji – czy mobilne szukanie pracy to znak naszych czasów?
  • Gamification – czyli jak wejść na wyższy poziom w biznesie i HR? – czy gry to nowy język komunikacji pracownika z pracodawcą?
  • Wielka Trójka – klucz do sukcesu w nowych czasach – czy szkolenia to wyłącznie wymuszony obowiązek i okazja do dobrej zabawy poza firmą?
  • Redesign funkcji HR – czy menedżerowie personalni stoją przed wyzwaniem audytu swej funkcji?

Warsztat:

Technologie w rekrutacji – czy proces rekrutacji może być interaktywny od samego początku? Co sprawdza się najlepiej w przyciąganiu kandydatów pasywnych? W którym kierunku podąża (online) rekrutacja?
Walka o talenty – jaką wartość niesie ze sobą słowo „talent” dla organizacji? Dlaczego pozyskiwanie talentów może zmienić oblicze firmy? Jak ich pozyskać i utrzymać?
365 dni zaangażowania – dlaczego niektórzy menedżerowie mają w głowie wyłącznie produktywność pracy i cyferki wydajności? Czy rola HR sprowadza się wyłącznie do analizy poziomu zaangażowania i podjęcia działań naprawczych?

Kod rabatowy: „MarkaPracodawcy” (wpisany w formularzu zgłoszeniowym) gwarantuje udział w konferencji w cenie 200 zł netto.

Zapraszamy serdecznie!