Jak dbać o markę pracodawcy?

W dniach 30-31 maja 2016 odbędzie się już czwarta edycja dwudniowych warsztatów na temat „Jak dbać o markę pracodawcy”

BANNER_JAK_DBAC-01

W dniach 30-31 maja 2016 odbędzie się już czwarta edycja dwudniowych warsztatów na temat „Jak dbać o markę pracodawcy” organizowanych przez agencję Kalitero. Uczestnicy dowiedzą się jak przygotować a następnie zrealizować strategię employer brandingową w swojej firmie.

Od kilku już lat pracodawcy wnikliwie obserwują zmiany zachodzące na rynku pracy i w świecie komunikacji biznesowej, zdając sobie sprawę, że zmiany te wymuszają nowe proaktywne podejście do kwestii rekrutacji i zatrudnienia pracowników. Podobnie jak w świecie marek konsumenckich, firmy kształtują swój wizerunek i świadomie budują kulturę organizacji jako odpowiedzialnego pracodawcy.

Sukces w obszarze employer brandingu odnoszą te organizacje, które wyróżniają się spośród innych, dotrzymują swoich obietnic biznesowych i sprawiają, że pracownicy tworząc zespół jednocześnie realizują własne ambicje zawodowe. Nie jest to zadanie łatwe, gdyż wymaga wieloaspektowanego podejścia.

O tym jak proces budowania marki pracodawcy przebiega w praktyce, na co należy zwracać uwagę, co wyznacza podstawy prawne i etyczne dowiedzą się uczestnicy warsztatów.

Bogaty program warsztatów obejmuje m.in.:

  • determinanty strategii employer brandingowej
  • reguła MASTER opracowywania strategii employer brandingowej
  • sposób diagnozowania organizacji
  • określanie celów działań employer brandingowych
  • narzędzia employer brandingowe wewnętrzne i zewnętrzne
  • rodzaje działań employer brandingowych
  • podstawy prawne związane z prowadzeniem działań employer brandingowych ewaluacja działań employer brandingowych

Zajęcia odbywają się w małych grupach, do 10 osób. Warsztat prowadzi Julita Dąbrowska, autorka cieszącej się popularnością książki „Employer branding. Marka pracodawcy w praktyce”. Formuła warsztatów przewiduje aktywny udział uczestników, poprzez dyskusję i ćwiczenia, co gwarantuje, że przekazywana wiedza ma jak najbardziej praktyczne zastosowanie.

Informacje dodatkowe: kalitero@kalitero.com.pl

Zapisy do 25.05.2016.